Форум Мазда Клуб

Вернуться   Форум Мазда Клуб > Технический раздел по автомобилю Mazda > Обслуживание и ремонт автомобиля Mazda > Общие вопросы

Важная информация

Общие вопросы Техническое обслуживание и вопросы, ответы на которые вы не нашли в других разделах.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 26.11.2013, 15:46   #1
Машину продати шо з жінкою розлучитись (без скандалу ніяк)

allied
Житель с пропиской
Я тут живу

Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 12 раз(а) в 9 сообщениях
Версия для печати Отправить по электронной почте
allied allied вне форума 26.11.2013, 15:46
Рейтинг: ()

Напів весела історія "як я машину продавав"...

Починалось все як завжди, кинув оголошення на різні сайти, і понеслась, дзвінки розкази що да як, так два дні. І тут один виявив величезне бажання подивитись, приїхав він (аж з Львову) зустрілись, дивився лазив навколо, потім попросив на СТО. Пряцюю на подолі (вул.Фрунзе) там СТОшок як мурашників в лісі, на кожному кутку. Їдем на Бош сервіс, там занято, поруч величезна вивіска AJC автосервіс (ajc.kiev.ua) сервіс японських авто, бла-бла-бла... Заглядаю куча машин (в основному тойоти) і є вільний підйомник. Домовились на діагностику. Підняли, подивились машину знизу, подивились ходову, і тут захотілось кенту поміряти компресію... підготовили все, кажу механікам встав свічки в високовольтний і положи на двигун, і в цей момент як на зло дзвонить директор, беру трубку відхожу в сторону щоб поговорити.... Повертаюсь вони вже компресію поміряли і закручують свічки назад... Заводити машину НІФІГА не заводться... Питаю свічки ложили як я просив? каже "ні не ложив, я і на лексусах не ложу ніколи а тут нафіга...."
Визанвати що вони вклали трамплера на рівному місці, відмовлялись, почали гнати на сигналку, на різні релешки і так далі (як виявилось електрика який може просто по схем (!) перевірити чи подаються сигнали, в них просто напросто нема) ходить якись пацан і соплі жує.... Пройшло дві години ніхто не кує не меле, розібратись неможуть, викликали якогось електрика чекають... Пацан який приїжав дивиться злиняв... Дзвонить другий хлопець подивитись, пояснив йому ситуацію, він приїхав подивився, залишив задаток з умовою "якщо завтра її заведеш і все ок то забираю". З хлоппцем поговорили і розійшлись. Власник СТО обіцяв мені що не відпустить того електрика поки з машиною не розберуться... після цього пішов я на роботу підтягувати свою відсутність. З роботи їхав в 20.30, думаю заїду перевірю... Заїхав - закрито. Ну думаю значить зробили, поїхав до дому
Приїжаю зранку. І тут понеслась, розказують басні що вчора вони її заводили, і взагалі до 11 вечора колупались тут... і що всю роботу блокує друга сигналка (якої там взагалі нема!) що на трамплер не подаються сигнали керування (починає мені мультиметром показувати...). При цьому ключі лежать на ТОРПЕДО!!! Беру в нього мультиметер, вставляю провертаю ключі, все чудово сигнал подається просто ніфіга не заводиться.... Електрик соплі жує нічого сказати неможе...
Дзвонимо власику, він теж ні кує не меле.... домовляюсь що якщо я купую новий трамплер, ставлю його і машина заводиться то всі витрати він компенсовує (в районі 2000 грн).
Далі поїхало, обзвон всіх розборок. І ура найшов два варіанти один на метрологічній, другий на алма-атинській... поїхав на метрологічну, ніфіга не той. Прусь на алма-атинську, годину шукали такий як мені потрібно, і фініта, знайшли!
Розраховуюсь, пиляю назад на поділ, доїжаю аж в 17.10!! Ще один день коту під хвіст....
Хвилин за 5 під наглядом цих олухів міняю трамплер, завожу... блін іскра є вспишки дає але не заводиться.... Перевіряю все... Виявилось ці оболтуси не підписали високовольтні коли їх знімали перший раз і перепутали їх розміщення. виставляю все як повинно бути, і о чудо машина працює як годинник, навіть з першого разу кут випередження попав
Хлопець розраховується пишу доручення і відправляю свою кохану ефку у вільне плавання....
Ці мудаки з СТО починають мутити. Короче взяли вони на діагностику старий трамплер і написали мені розписку.
пройшло вже півтора тижні а ці мудили досі не закінчили діагностику....
Продіагостували, підтвердили що трамплер мертвий, а далі почались чудеса....
Вже більше місяця перемовин з співробітниками даного СТО і все морозяться на того механіка що мені діагностику проводив, який вже там не працює...
І нареші зловив керівництво на СТО, розмова була хвилин 20, всю переказувати сенсу нема основні тезиси які я виніс:
1. в СТО з усіма працівниками договори згідно якої СТО не несе ЖОДНОЇ відповідольності, вся матеріальна відповідальність на працівниках. І якщо вам похерять на ен-у суму всеодно вони відморозяться і придеться вибивати свої гроші з працівників.
2. керівництво неадекватне і навть невеликі суми (я попросив всього 1500грн) змушують випадати на жосткий мороз.....
3. дуже шкода що вони не оформили наряд на діагностику бо виходить крім розписки працівника в мене нема як за них зацепитись... (неоформили наряд бо із-за помилки тіпа безкоштовно)
4. так як вони звільнили того кадра, я змушений буду з нього самостійно вибивати гроші (благо він хоч трохи адекватний, і обіцяв по троху віддавати частинами....)

от такі пироги.....

П.С. дуже велике проханя хто зареєстрований на тойоті клубі, запостіть там, скільки до них ходив постійно бачив клубні машини......
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо allied за это полезное сообщение:
Scol (26.11.2013), SergDzh (27.11.2013), Руслан (27.11.2013)
Старый 26.11.2013, 16:02   #2
Scol
Исполнитель сольфеджио
Генералисcимус

Вы сказали Спасибо: 138
Поблагодарили 116 раз(а) в 106 сообщениях
Отправить сообщение для Scol с помощью ICQ
По умолчанию Re: Машину продати шо з жінкою розлучитись (без скандалу ніяк)

Повчально

Маємо "чорний список" СТО. Ти ма‘ть запиши цих кадрів туди.
Scol вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.11.2013, 16:19   #3
Steam
Super Moderator
Генералисcимус

Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 161 раз(а) в 148 сообщениях
Отправить сообщение для Steam с помощью ICQ

все-таки трамБлер
Steam вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.11.2013, 19:49   #4
Юрий
Житель с пропиской
Генералисcимус

Поблагодарили 89 раз(а) в 81 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий с помощью ICQ Отправить сообщение для Юрий с помощью Skype™

Мне конечно понятна реакция владельца (бывшего) и его возмущение. Но есть один нюанс. Электрик на СТО не мог угробить рапределитель подобным образом по умолчанию. Одно объяснение этому - трамблёр был уже "на выданье" и ему было достаточно любой повышенной нагрузки, точнее работы без нагрузки, дабы пробить катушку. Исправный девайс такое подключение никогда не выведет из строя.
Вот такое резюме.
Что касается спецов на СТО, которые не могут найти причину, это тема отдельного разговора. Для подобной проверки достаточно иметь "родной" SST или нечто универсальное. Как на фото. Подобными девайсами легко проверить распределитель и его узлы. Для форсунок производитель предусмотрел тоже свой пробник, Так что особых сложностей диагностика не вызывает
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: Distibutor checker.jpg
Просмотров: 257
Размер:	212.3 Кб
ID:	12001   Нажмите на изображение для увеличения
Название: Ingector checker.jpg
Просмотров: 245
Размер:	175.7 Кб
ID:	12002  

Последний раз редактировалось Юрий; 26.11.2013 в 19:58.
Юрий вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.11.2013, 15:46   #5
ASD
Житель с пропиской
Известный писака

Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 66 раз(а) в 63 сообщениях
Отправить сообщение для ASD с помощью ICQ

Вся проблема в том что спецов-то как раз хрен найдёшь, одни пионеры и оболтусы... Наверное к вам частенько привозят машины после таких вот коновалов, так что сами в курсе. Но фиг с ними с машинами, это попадалово на бабки и всё. Самое страшное - что врачи в основном такие же!!! Побывал недавно в больнице, поверьте, от такого вот "СТО" практически не отличается. Только в машине выкинул одну деталь, и поставил другую. А с человеком так в большинстве случаев не получится
ASD вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.11.2013, 21:00   #6
Руслан
Администратор
Генералисcимус

Вы сказали Спасибо: 204
Поблагодарили 107 раз(а) в 96 сообщениях
Отправить сообщение для Руслан с помощью Skype™

Печально.
Да, далеко не профессионально и не по-человечески, в черный список их.

Юр, как бы не было, но этого можно было избежать сделав так как хозяин машины рекомендовал.
Руслан вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.11.2013, 21:40   #7
Юрий
Житель с пропиской
Генералисcимус

Поблагодарили 89 раз(а) в 81 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий с помощью ICQ Отправить сообщение для Юрий с помощью Skype™

Руслан ты отчасти прав.
Скажем так, это неминуемо произошло бы, но возможно чуток попозже. Я потому и накупил диагностическое оборудование, что бы облегчить себе работу. Дороговато конечно, зато быстро и точно
Юрий вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.11.2013, 11:23   #8
allied
Житель с пропиской
Я тут живу

Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 12 раз(а) в 9 сообщениях
Отправить сообщение для allied с помощью ICQ

Ну в даному випадку не розглядався варіант що відбулося б пізніше, так як давав чіткі інструкції що зробити щоб цього не було...

Більше всього в цій ситуації дратує поведінка керівництва, які не націлені на вирішення проблеми і підтримання гарної репутації, а морозяться і жмуться за 2 копійки....

Якби вони цим почали займатись, а не розводили руками і казали що зроть але машину на тиждень потрібно залишити бо їхнього електрика нема.... і ще кучу відмазок, які постійно мінялись в процесі розмови, то я не виставляв би їм претензій.

Я до поломок машини відношусь філософськи... зламалось значить виконало свою місію , і потрібно або замінити, або відремонтувати. Тому моя машина була завжди в бойовій готовності, бо повністю справна і обслужена!..
allied вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ